займ на карту займ на карту срочно без отказа

تولید عسل ویژه بیماران دیابتی در اردبیل,تولید عسل ویژه,عسل ویژه بیماران دیابتی,بیماران دیابتی در اردبیل,عسل ویژه بیماران,عسل

به گذارش سایت اطلاع رسانی زنبورداری ایران به نقل از رییس هیات‌مدیره شرکت تعاونی زنبورداران اردبیل از تولید عسل ویژه بیماران دیابتی در این استان خبر داد. سیدفردین صفوی تصریح کرد: عسل ساکاروز زیر دو جهت استفاده بیماران دیابتی تولید شده که می‌تواند به‌عنوان یک ماده غذایی دارویی مورد استفاده قرار گیرد….

وی با بیان اینکه مصرف این عسل برای بیمار دیابتی نیاز به مصرف انسولین ندارد، اضافه کرد: این تولید جدید جهش قابل توجهی در تولیدات عسل این استان است.
رییس هیات‌مدیره شرکت تعاونی زنبورداران اردبیل و حومه تصریح کرد: طبق رایزنی با دستگاه‌های اجرایی قرار است این عسل در داروخانه‌های سراسر کشور به فروش برسد. وی با تاکید به درج ارزش غذایی روی بسته‌بندی این عسل افزود: عسل ویژه بیماران دیابتی از استاندارد ملی ایران برخوردار بوده و به تایید معاونت غذا و دارو رسیده است. صفوی درخصوص قابلیت تولید انبوه و تامین نیاز داروخانه افزود: میزان استقبال می‌تواند در افزایش تولید تاثیرگذار باشد و باتوجه به رتبه سوم استان در تولید عسل، این استان می‌تواند حتی تولیدات شاخص خود را به کشورهای همسایه نیز صادر کند. وی عمده مقاصد صادرات عسل را کشورهای ترکیه، یمن، عربستان و امارات متحده عربی دانست و افزود: تلاش بر این است در بسته‌بندی و کیفیت فاکتورهای بازارهای جهانی لحاظ شود. رییس اتحادیه تعاونی کشاورزی زنبورداران استان با بیان اینکه بازارهای جهانی اغلب عسل رس شده (سفت شده) را می‌پسندند، اضافه کرد: این درحالی است که در بازارهای داخلی عسل رس شده عسل تقلبی عنوان می‌شود. صفوی به ضرورت فرهنگ‌سازی و آگاهی‌رسانی به صادر‌کنندگان تاکید کرد و گفت: موفقیت در بازارهای جهانی منوط به کسب اطلاع دقیق از نیاز و تقاضای بازار است.

دسته بندی: اخبار زنبورعسل

دیدگاهی بگذارید